O firmie

Kilka słów o naszej działalności

Historia firmy „AGBA-KILL” to opowieść o firmie, która dzięki pasji, wizji i konsekwencji powstała już w 2011r.Agnieszka Czaja postanowiła rozwijać się w dziedzinie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, deodoryzajca, zabezpiecznie przed ptakami, fumigacja, zamgławianie, białkowanie, mycie ferm, kurników, chlewni, obór, kostek brukowych, linii produkcyjnych, kontenerów, koszy.

Świadczymy usługi w zakresie opracowywania procedur i monitorowania zakładów w zakresie ochrony przed szkodnikami ze współczesnymi standardami i wymogami sanitarnymi.

Gwarantem jakości wykonywanych usług jest fachowość, odpowiednie wyszkolenie i uczciwość pracowników. Wiedza zdobyta podczas szkoleń, wieloletnia praktyka oraz znajomość biologii owadów i gryzoni, daje nam możliwość zastosowania skutecznych a zarazem bezpiecznych metod zwalczania i monitorowania szkodników. Przy działaniach związanych z kontrolą owadów i gryzoni, główny nacisk kładziemy na szeroko rozumianą profilaktykę, która jest skuteczniejsza, bezpieczniejsza i tańsza niż zwalczanie szkodników.

Wszystkie preparaty używane przez firmę w systemowej obsłudze zakładów posiadają atest PZH lub Zezwolenie Toksykologiczne MZiOS, MRiGŻ oraz Karty Charakterystyki preparatów.

Mamy przyjemność przedstawić państwu ofertę naszej Firmy, świadczącej usługi z zakresu ochrony przed szkodnikami (dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, deodoryzacji, ochrony przed zagrożeniami sanitarnymi).